Kalabalik

Kalabalik

Çanakkale Kalabalık Balık Evi Restoran; Çanakkale Cumhuriyet Meydanı yanında bu yıl açılan, balık evi.

Kalabalık Balık Evi

Çanakkale ilinin kurulu olduğu coğrafya Biga yarımadası olarak bilinir. Aynı zamanda il merkezi Asya kıtasında yer alıyor olsa da, Eceabat ve Gelibolu ilçeleri geniş topraklarıyla Avrupa kıtasında yer almaktadır.

Avrupa ve Asya kıtalarına toprakları yayılmış, iki büyük yarımadadan oluşan, etrafı denizlerle çevrili, tarihi ve kültürü ile ün salmış bu şirin şehrimize gelen ziyaretçilerimiz sürekli olarak balık yemek istediklerini dile getirmektedirler.

Deniz kenarında olmasına rağmen şehrimizde deniz ürünlerine yönelik restoran sayısı oldukça az. Çok özel bir deniz ürünü aramıyor, sadece balık yemek istiyorsanız, ürün kalitesi, temizligi, taze ürünleri ve güler yüzlü personeli ile Kalabalık Balık Evi sizlere tavsiye edebileceğimiz bir restoran.

Konum olarak da şehrin merkezi bir noktasında yer almakta bu güzel mekan. Oldukça iyi dekor edilmiş. Deniz mavisi ve beyazın buluşması ile hoş bir ortam oluşmuş. Zaman zaman çalan yunan müzikleri ise ayrı bir hava katıyor. Şu ana kadar, midye, sardalye, hamsi ve mezgit balıklarını hem porsiyon, hem ekmek arası olarak test etme fırsatı buldum. Bizzat test ettiğim için sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum. Umarım sizlerde deneme şansı bulursunuz.

Kalabalık Balık Evi
Telefon: 0286 2120069
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.