Fırtına Feribot Seferlerini Etkiledi

Fırtına Feribot Seferlerini Etkiledi

Fırtına Feribot Seferlerini Etkiledi; 29 Aralık 2014 fırtına nedeniyle Çanakkale Eceabat Lapseki Kilitbahir feribot hatlarında sefer iptalleri ve aksamalar meydana geldi.

Fırtına Feribot Seferlerini Etkiledi

29 Aralık 2014 sabaha karşı başlayan şiddetli lodos nedeniyle boğaz feribot trafiği olumsuz etkilendi. Şiddetli fırtına nedeniyle ulaşımın güçlükle sağlandığı ve bazı seferlerin iptal edildiği görüldü. Şiddetli rüzgardan etkilenen seferler ise;

Çanakkale – Eceabat Feribot Seferleri; yazımızı sizlerle paylaştığımız ana kadar sadece büyük yeni feribotlardan tek bir tanesi karşılıklı olarak sefere devam edebiliyordu.

Çanakkale – Kilitbahir Feribot Seferleri; saat 09.45’e kadar Kilitbahir feribotları çalışamaz durumda idi. Feribotlar limanlara bağlanmış vaziyette güvene alınmış durumdaydı. 09.45 itibari ile Kilitbahir seferleri başladı. Havanın durumuna göre devam edecek.

Lapseki – Gelibolu Feribot Seferleri; şiddetli fırtına nedeniyle Lapseki hattında feribot seferlerinin yapılamadığı ve hava sakinleşene dek yapılmayacağı bilgisi geldi.

Adalar Hattı; Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerinin bir süreliğine iptal edilip, seferlere ara verildiği bilgisi geldi.

ÖNEMLİ UYARI: Tüm zor koşullara rağmen tek ulaşım imkanı feribotlar olduğundan aksama ve erteleme olsa bile, Çanakkale’de feribot seferleri hiçbir zaman tamamen iptal edilmez.

Kilitbahir Feribotu Limanda Bağlı

Kilitbahir Feribotu Limanda Bağlı

Eceabat Feribotu Limanda Bağlı

Eceabat Feribotu Limanda Bağlı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.