Çanakkale Polis Evi

Çanakkale Polis Evi

Çanakkale Polis Evi; Çanakkale il merkezinde yer alan Çanakkale Polis Evi adresini, iletişim bilgilerini, oda sayısını ve diğer özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çanakkale Polis Evi

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Kayserili Ahmet Paşa Caddesi – 17100 Çanakkale

Telefon: (0286) 213 8089

Tesis Bilgisi

19 oda ve 37 yatak kapasitelidir. Odaların tamamında 24 saat sıcak su, kablosuz internet, buzdolabı, merkezi yayın sistemli tv, klima standart olarak bulunmaktadır.

Kordon Boyu Misafirhane

Çanakkale Polis Evi tesisin en üst katında eşsiz boğaz manzarasıyla 70 kişilik restoran mevcuttur. Sabah saat:07.00’ de kahvaltı, gece saat 23.00’e kadar akşam yemeği servisi devam etmektedir.  55 kişilik toplantı salonu, uzaktan kumandalı perde, projeksiyon sistemi, kablolu – kablosuz internet, polnet, kablolu kablosuz kullanılabilen ses sistemi, klima, seyyar kürsü gibi teçhizat ve imkanları ile, bölgesel ve yerel bazda yapılacak eğitim ve toplantıların ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. 1. katta bayan kuaförümüz hizmet vermekte olup, zemin katta bulunan Pastane bölümünde ise şehir merkezinin en çok rağbet gören yeri olan kordonda, Çanakkale boğazının manzarası eşliğinde günlük üretilen pastane mamulleriyle hizmet verilmektedir.

Sosyal Tesisler

İzmir yolu üzerinde Bölge Trafik Şube Müdürlüğü karşısında konumlu ve Çanakkale Polis Evi Şube Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren Başkomiser Yalçın Ergin Sosyal Tesisleri 400 kişilik kapalı 1000 kişilik açık düğün ve balo salonlarıyla hizmet verilmekte olup, personelin ve misafirlerin denize sıfır konumda çimlerin üzerinde kır düğünü yapabilmesi imkânı sağlanmaktadır.  Ayrıca düğün salonlarından bağımsız bölümlerde bulunan açık alanlarda personelin ve misafirlerin piknik yapılabileceği yeşil alanlar ile deniz mahsulleri ağırlıklı satış yapılan Deniz Evi Restoranı hizmet vermektedir.

Çanakkale Polis Evi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.